BOHEMIA - FASHION s.r.o.

Dámská/ pánská krejčová/krejčí

Odeslat

Pracovní náplň
Jsme firma zabývající se šitím dámské a pánské konfekce, speciálních oděvů pro armádu, policii a hasiče.
NABÍZÍME PRÁCI: vyučeným švadlenám/krejčím, vhodné i pro osoby se zdravotním postižením, dle možností, a nebo nevyučeným s praxí v oboru min. 5let. Jedná se o práci v sedě s možností střídat pracovní pozice.
POŽADUJEME: znalost technologie šití, šicích strojů, kladný vztah k šití oděvů, manuální zručnost a kvalitně odvedenou práci NABÍZÍME: jednosměnný provoz s možností posunutí prac.doby (pro rodiče s malými dětmi, dojíždějící), možnost zkráceného úvazku na 7,5 hod./den, úkolovou mzdu 12.200,-Kč až 16.000,- Kč
KONTAKT: pouze po telefonické domluvě mezi 9 a 15h, anebo e-mailem zašlete svůj životopis s tel. kontaktem na Vás. VHODNÍ UCHAZEČI BUDOU POZVÁNÍ NA ŠICÍ TEST.
Vhodné i pro absolventy, i pro cizince.
Volné místo dámská/ pánská krejčová/krejčí pro lokalitu Nový Bor.

Nabízíme
Nástup možný od: 11. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Dámská/ pánská krejčová/krejčí

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: BOHEMIA - FASHION s.r.o.
Ulice: Hálkova 838
Město: Nový Bor
PSČ: 473 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Karolina Hejlová
E-mail: Karolina Hejlová
Telefon: +420 487 722 289,602 454 790

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BOHEMIA - FASHION s.r.o.