Nemocnice Říčany a.s.

lékař internista, absolvent

Odeslat

Pracovní náplň
Místo pracoviště: Nemocnice Říčany a.s., Smiřických 315, 251 01 Říčany
Prvotní kontakt: e-mailem na jan.kykal@nemocnice-ricany.cz
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince po vykonání aprobační zkoušky.
Volné místo lékař internista, absolvent pro lokalitu Říčany.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2016
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: lékař internista, absolvent

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Nemocnice Říčany a.s.
Ulice: Smiřických 315
Město: Říčany
PSČ: 251 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Prim. Jan Kykal
Telefon: +420 323 627 520

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nemocnice Říčany a.s.