FINANČNÍ PORADCE

  • Liberec

Pracovní místo ( FINANČNÍ PORADCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY:
- minimálně SŠ vzdělání
- komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování
- pružnost, iniciativa a zodpovědnost
- ochota k dalšímu vzdělávání ve finanční a ekonomické problematice
- znalost MS Office, ŘP sk. B jsou výhodou
- obchodní zkušenosti s prodejem jsou vítány.
NABÍZÍME:
- zázemí přední české společnosti v oblasti finančního poradenství
- kvalitní bezplatné zaškolení, podporu a servis
- perspektivu osobního a profesního růstu
- motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonu
- flexibilní pracovní dobu
- možnost dalšího bezplatného vzdělávání v oboru
- individuální přístup
- nejvyšší provize v oboru
- jedinečný systém vzdělávání
- plat od 20 000,-Kč.
Smlouva DPP.
Zaslat životopis e-mailem nebo se hlásit předem telefonicky
Volné místo finanční poradce pro lokalitu Liberec.