Samostatný/á kalkulant/ka (rozpočtář/ka) pro pozemní stavby

  • Cheb

Pracovní místo ( Samostatný/á kalkulant/ka (rozpočtář/ka) pro pozemní stavby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Joštova 1, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Mzdové ohodnocení: základní mzda 23.000,- Kč + osobní ohodnocení 5.000,- Kč (po zapracování a ověření zaměstnance/kyně ve zkušební době možnost zvýšení základní mzdy a motivační ohodnocení). Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h. Požadujeme: VŠ nebo SŠ vzdělání stavebního směru (nejlépe v oboru pozemní stavby), praxe 5 let práce v oboru (u VŠ vzdělání přijmeme i absolventy bez praxe), znalost tvorby stavebních rozpočtů a kalkulačních systémů (např. KROS, Callida). Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.
Volné místo samostatný/á kalkulant/ka (rozpočtář/ka) pro pozemní stavby pro lokalitu Cheb.