ČSAD autobusy Plzeň a. s.

řidič/ka autobusu

Odeslat

Pracovní náplň
Řidič autobusu dle rozpisu v turnusovém příkazu, jízdní výhody ČSAD pro celou rodinu, kontakt mailem, telefonicky nebo osobně od 8 do 14 hod. Po osobním pohovoru možnost rozšíření ŘP sk. B nebo C na D.
Volné místo řidič/ka autobusu pro lokalitu Přeštice.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: řidič/ka autobusu

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Doprava a logistika, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: ČSAD autobusy Plzeň a. s.
Ulice: Husova 918
Město: Přeštice
PSČ: 334 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Václav Königsmark
E-mail: vaclav.konigsmark@csadplzen.cz
Telefon: +420 606 700 886

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ČSAD autobusy Plzeň a.s.