Generali Pojišťovna a.s. finanční poradce/konzultant

finanční poradce/konzultant

Odeslat

Pracovní náplň
- poskytování poradenství v oboru pojištění, investic, financování
- kombinace fixní a provizní složky mzdy, komplexní vzdělávání
- bezúhonnost
- osobní kontakt po předchozí tel. dohodě
Volné místo finanční poradce/konzultant pro lokalitu Havlíčkův Brod.

Nabízíme
Nástup možný od: 27. 11. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: finanční poradce/konzultant

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Ekonomika a finance, Personalistika, lidské zdroje
Pozici nabízí: Generali Pojišťovna a.s.
Ulice: Horní 2002
Město: Havlíčkův Brod
PSČ: 580 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Hájek
E-mail: Petr Hájek
Telefon: +420 327 316 101

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Generali Pojišťovna a.s.