Dělníci potravinářské výroby - noční expedienti

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Dělníci potravinářské výroby - noční expedienti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

DĚLNÍCI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY - NOČNÍ EXPEDIENTI
POŽADUJEME: dobrou fyzickou kondici; zručnost, spolehlivost, důslednost; vyučen v oboru kuchař, řezník - výhodou; znalost jednotlivých druhů a částí masa a jejich porcování.
NÁPLŇ PRÁCE: expeduje zboží (masné výrobky, maso) podle požadavků vnějšího zákazníka včetně nakládky na dopravní prostředky; kompletuje a kontroluje vychystané zboží na daného zákazníka dle objednávky na kontrolní váze včetně sjednání nápravy; naskladňuje zboží do zakladače podle druhu a data výroby, šarže a zákazníka; vypomáhá při inventurách.
NABÍZÍME: jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí; zázemí prosperující společnosti; odpovídající finanční ohodnocení; pracoviště vybavené špičkovou technikou; nadstandardní zaměstnanecké benefity - 25 dnů dovolené, 13. a 14. plat, příspěvky na životní a penzijní připojištění, závodní stravování, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, odměny za odpracované roky a životní jubilea, zaměstnanecké balíčky, bezúročné půjčky atd…
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 571 855 275 nebo e-mailem: prace@krasno.cz
ov. 21.11.2016
Volné místo dělníci potravinářské výroby - noční expedienti pro lokalitu Valašské Meziříčí.