Obchodní ředitel

  • Cheb

Pracovní místo ( Obchodní ředitel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme aktivní, komunikativní osobnost, která má sebevědomí, obchodní orientaci, umí překonávat překážky a jít za svým cílem.
Náplň práce:
- analyzování potřeb trhu, strategické a akční řízení obchodních aktivit
-tvorba obchodních plánů a dosahování plánovaných výsledků
-řízení obchodních rizik a řešení vzniklých pohledávek
-vedení obchodního týmu, jeho koordinování, motivování a hodnocení výsledků
-koordinace a zodpovědnost za implementaci a rozvoj obchodní a prodejní strategie společnosti
- reportování výsledků majiteli společnosti
Požadujeme:Německý jazyk slovem i písmem, řidičský průkaz sk.B, loajalitu, pozitivní přístup k práci, praxi v dřevařském odvětví, flexibilitu, zvládání zátěžových situací, smysl pro zodpovědnost, prezentační dovednosti, vyjednávací schopnosti, komunikativnost
Nabízíme samostatnou a různorodou práci, zázemí silné stabilní společnosti, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, osobní přístup, motivační mzdové ohodnocení a možnost rozšíření kvalifikace, služební automobil
Volné místo obchodní ředitel pro lokalitu Cheb.