Technolog/Konstruktér

  • Račice

Pracovní místo ( Technolog/Konstruktér ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CO POŽADUJEME:

Bez čeho se neobejdeme:
1. Maturita (gymnázium, technická nebo strojní)
2. Praxe a znalost anglického jazyka výhodou
3. Aktivní znalost SW Autodesk Inventor a AutoCad, MS Office
4. Aktivní přístup k práci a smysl pro povinnost a dotahování úkolů do konce
5. Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost a odolnost vůči stresu

Co vás můžeme doučit:
1. Práce v ERP systému Helios Orange
2. Funkce a procesy v PDM systému (Autodesk Vault)
3.Technologické aspekty výroby

Zbožná přání zaměstnavatele:
1.Tvorba 3D modelů a zpracování výrobní dokumentace
2. Spolupráce s ostatními odděleními (výroba, technologie, plánování, obchod, kontrola a kvalita)
3. Správa technické dokumentace

CO NABÍZÍME:
1) Zajímavé platové ohodnocení dle Vašich zkušeností a praxe
2) 13. a 14. plat, kvartální večeře
3) Dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu
4) Finanční odměny za loajalitu a životní jubilea
5) Přátelský kolektiv a práci v nejmodernější firmě ve svém oboru
6) Firemní akce (formální i neformální), kurzy anglického jazyka
7) Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
8) Flexibilní začátek/konec pracovní doby.
První kontakt e-mailem nebo si telefonicky domluvit osobní schůzku.
Volné místo technolog/konstruktér pro lokalitu Račice.