Junior bankéř/-ka pro firemní klientelu - Cheb

  • Cheb

Pracovní místo ( Junior bankéř/-ka pro firemní klientelu - Cheb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Své životopisy a název pozice vč. lokality zasílejte na email: veronika.gazdikova@ge.com

Charakteristika pozice
Hlavní náplní práce Junior bankéře pro firemní klientelu je obsluha svěřeného portfolia klientů a podpora Bankéřů pro firemní klientelu.

Náplň práce
Efektivní řízení, správa a podpora vztahů s klienty svěřeného portfolia
Vedení složek klientů
Aktivní práce s přiděleným portfoliem
Příprava podkladů pro akvizice, příprava nabídek, cenových modelů
Zpracování finančních výkazů
Práce v bankovních systémech

Požadavky
VŠ – vhodné i pro absolventy ekonomického směru nebo SŠ vzdělání (předchozí praxe ekonomického směru)
Proaktivní přístup, týmový duch
Komunikační dovednosti
Schopnost učit se nové věci a rozvíjet se
Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme
Týden dovolené nad rámec zákona
Dny volna navíc – sick days, free day, parents day
Zaměstnanecké produkty za výhodnějších podmínek
Příspěvek na volnočasové aktivity
Penzijní připojištění
Stravenky
Prostor a podpora při vzdělávání
Příležitost pro osobní i profesní růst
Přátelské a otevřené prostředí
Uplatnění v dynamické a inovativní společnosti, s mnoha oceněními nejen v bankovní sféře

Pozn. Podmínky jednotlivých benefitů se řídí vnitřními předpisy
Chcete se dozvědět více?
Volné místo junior bankéř/-ka pro firemní klientelu - cheb pro lokalitu Cheb.