operátoři CNC strojů/ zámečník

  • Karviná

Pracovní místo ( operátoři CNC strojů/ zámečník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce :
- montáž polotovarů a výrobků
- obýbání dílů na CNC ohraňov.lisech
- kontrola a měření ohnutých dílů
-zodpovědnost za vykonanou práci
- čtení výkresové dokumentace
požadujeme :
- vyučen, maturita výhodou
- vynikající orientaci ve výkres.dokumentaci
- praxe s ohýbáním min.1rok
- manuální zručnost
- samostatné zvládání úkolů
- aktivní přístup, zodpovědnost, loajalitu, spolehlivost, komunikace
nabízíme :
- práci ve firmě,která je špičkou v oboru, z pohledu kvality, designu, technického řešení a provedení
- zázemí ryze české prosperující firmy
- vynikající finanční stabilitu firmy
- důraz na samostatnost, kreativitu, inovaci
a prostor pro osobní i profesní růst
- firemní benefity( 5 dní dovolené navíc, stravenky, možnost firemn.vzdělávání)
Volné místo operátoři cnc strojů/ zámečník pro lokalitu Karviná.