Uklízeči a pomocníci

  • Husinec

Pracovní místo ( Uklízeči a pomocníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Hlavní č.p. 130, Husinec, 250 68 Řež

- práce na HPP, plný pracovní úvazek 40 h (8 hodin denně)
- pracovní doba od 6:00 do 14:00 pondělí až pátek
- mzda 12 000 Kč/měsíčně + pohyblivá složka mzdy až 20% + příspěvek za ztížené pracovní prostředí
- náplň práce standartní úklid kandelářských prostor a přilehlých prostor
- požadavky: čistý trestní rejstřík - nutno doložit originálem, min. nižší střední odborné vzdělání, schopnost komunikace v českém jazyce

Způsob prvního kontaktu:
- telefonicky: od 8:00 do 17:00
- e-mailem
Volné místo uklízeči a pomocníci pro lokalitu Husinec.