Vendor Tax Free s.r.o.

Asistentka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Vendor Tax Free s.r.o., Opletalova 1535/4
Prvotní kontakt: telefonicky - 777927704, email - bc@vptaxfree.com
Požadavkem je zkušenost s Windows 2008 server, Windows 2012 server, zkušenost s virtualizaci Citrix Xenserveru, s administraci storage s využitím programu Sun Common Array Manager, obsluhou serveru Sun, HP a Dell, znalost Linux, FreeBDS, Windows Server, zkušenost v oblasti telefonii (Talking SIP, IVR). Na termínu pohovoru je třeba se domluvit telefonicky předem.
Volné místo asistentka pro lokalitu Praha.

Požadavky
Práce s PC
Angličtina Aktivní, Ruština Aktivní, Čeština Pasivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2016
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Asistentka

Minimální požadavky vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Lokalita: Praha
Obor: IT - správa systémů, hardware
Pozici nabízí: Vendor Tax Free s.r.o.
Ulice: Opletalova 1535
Město: Praha
PSČ: 110 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Světlana Brinzej
E-mail: bc@vptaxfree.com
Telefon: +420 777 927 704

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vendor Tax Free s.r.o.