Koordinátor bezpečnosti práce na staveništi, stavební dozor

Pracovní místo ( Koordinátor bezpečnosti práce na staveništi, stavební dozor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost Manifold Group s.r.o. přijme zaměstnance na TPP na pozici stavební dozor, koordinátor bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi. Nástup možný ihned.
Požadujeme min. SŠ vzdělání stavebního zaměření, osvědčení OZO v prevenci rizik nebo koordinátor BOZP , min 3 roky praxe v oboru, řidičský průkaz – B, ovládání práce na PC – MS Word. Excel, Outlook, práce s internetem, samostatnost, komunikativnost, spolehlivost, zkušenosti s prací na dopravních stavbách.
Nabízíme: mzda 25 – 30 tis. Kč, mimořádné prémie, služební vůz, zázemí zavedené společnosti.
Životopisy zasílejte na: blaha@manifold.cz, v případě zájmu Vás vyzveme k osobnímu pohovoru.
Nabídka platí/místo výkonu práce: Ústí nad Labem, Mladá Boleslav, Děčín, Česká Lípa, Liberec, Jablonec nad Nisou a okolí