Elektrikář

  • Teplice

Pracovní místo ( Elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost Sundyne spol.s.r.o. zabývající se solární energií hledá do svého týmu elektrikáře. Jedná se o práci v zahraničí (Dubai - Spojené Arabské Emiráty).
Plat: do 48 tis. CZK {2000 USD}, plus 2% z vyjednaných zakázek
Požadujeme:
- odbornou způsobilost a adekvátní praxi
- organizační schopnosti - vůdčí osobnost
- schopnost pracovat v angličtině, včetně písemné komunikace (min. B1)
- předchozí zkušenost se solární energií výhodou
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
- zajímavou práci v oblasti instalace solárních zařízení v Dubaji
- příjemné pracovní prostředí
- adekvátní platové ohodnocení
- služební automobil a telefon
- ubytování v Dubaji hrazeno zaměstnavatelem
- dovolena: 30 dnů/rok, zaměstnavatel hradí jednu zpátečni letenku. V případě,že si dovolenou vybere napr. 2x po 14 dnech, musí si druhou letenku uhradit zaměstnanec sám.
V případě zájmu zasílat životopis na email kantarova@sundyne.eu
Volné místo elektrikář pro lokalitu Teplice.