ICOM transport a.s. Řidiči autobusové dopravy Jihlava a okolí

Řidiči autobusové dopravy Jihlava a okolí

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Jihlava, Humpolec a pracoviště zaměstnavatele v rámci jeho organizačních jednotek.
POŽADUJEME:
ŘP sk. D nebo C+E - výhodou nikoliv podmínkou, případně zajistíme formou rekvalifikace, profesní průkaz, digitální karta, platné psychologické vyšetření, nutná zdravotní způsobilost k řízení autobusu, trestní bezúhonnost.
Volné místo řidiči autobusové dopravy jihlava a okolí pro lokalitu Jihlava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 08. 2016
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidiči autobusové dopravy Jihlava a okolí

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Doprava a logistika, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: ICOM transport a.s.
Ulice: Jiráskova 1424
Město: Jihlava
PSČ: 586 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Simona Bajgarová
E-mail: personalni@icomtransport.cz
Telefon: +420 567 121 271,606 773 222

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ICOM transport a.s.