GALVA TRANS, s.r.o.

ZEDNÍCI, DLAŽDIČI

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup ihned. Telefonický kontakt v době od 7:00-15:00hod. pan Vystavěl, tel.: 731 487 691, osobní kontakt pouze v úterý od 9:00 - 10:00. Požadavky: řidičský průkaz sk. B podmínkou. Možnost dopravy do zaměstnání z Konice a okolí dle domluvy.
Volné místo zedníci, dlaždiči pro lokalitu Držovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ZEDNÍCI, DLAŽDIČI

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: GALVA TRANS, s.r.o.
Ulice: Na trávníku 414
Město: Držovice
PSČ: 796 07

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vystavěl
Telefon: +420 731 487 691

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GALVA TRANS, s.r.o.