Dietfurt, s.r.o.

MANIPULAČNÍ DĚLNÍK NAVÁDÍRNY

Odeslat

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Orlice č.p. 105, 561 51 Letohrad
PRACOVNÍ ÚVAZEK: 37,5 hodin týdně
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- obsluha naváděcího stroje
- manipulační práce související s návodem osnov
POŽADUJEME:
- pečlivost, samostatnost, manuální zručnost
- ochotu učit se novým věcem
Zaučení v rámci zkušební doby
NABÍZÍME:
- příspěvek na stravování
Volné místo manipulační dělník navádírny pro lokalitu Letohrad.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2016
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: MANIPULAČNÍ DĚLNÍK NAVÁDÍRNY

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Dietfurt, s.r.o.
Ulice: 105
Město: Letohrad
PSČ: 561 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Soňa Diblíková
E-mail: Soňa Diblíková
Telefon: +420 465 466 015

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Dietfurt, s.r.o.