ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE - ASISTENT/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE - ASISTENT/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Český výrobce a dovozce doplňků stravy přijme administrativního/administrativní pracovníka/pracovnici
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: asistentka provozní ředitelky, vystavování faktur, naskladňování zboží; péče o sklad, obsluha programu České pošty; reporting, výkazová činnost
- Požadujeme: SŠ popř. VŠ vzdělání; dobré komunikační dovednosti, spolehlivost, aktivita, bystrý úsudek; výborná znalost MS Office - především Excel, Internet; bydliště v regionu VČ - výhodou
- Nabízíme: - práci na HPP; stabilní pracovní poměr; telefon (k soukromým účelům)
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky VŠ
- Kontakt: Iva Rychnovská, tel.: 724 890 143, e-mail: prace@viestegroup.cz
Volné místo administrativní pracovník/-ice - asistent/-ka pro lokalitu Hradec Králové.