Všeobecné sestry s osvědčením

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Všeobecné sestry s osvědčením ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VŠEOBECNÉ SESTRY S OSVĚDČENÍM
Diakonie ČCE - hospic CITADELA hledá vhodné uchazeče na pozici všeobecná sestra bez odborného dohledu pro pracoviště hospic CITADELA ve Valašském Meziříčí.
Požadavky: odborná způsobilost - v souladu s § 5 zák. č. 96/2004 Sb. (SŠ, VOŠ nebo VŠ v oboru zdravotní sestra, všeobecná sestra, atd.) a platné osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu, zdravotní způsobilost - s ohledem na charakteristiku práce (manipulace s klienty, nepřetržitý provoz, noční práce); trestní bezúhonnost; respekt ke křesťanským hodnotám;
psychická odolnost; zodpovědnost, komunikativnost, trpělivost, schopnost pracovat v týmu i samostatně. Výhodou: Praxe v oboru
Náplň práce: Práce v nepřetržitém provozu (tj. včetně sobot, nedělí, svátků) podle rozvržených 12-ti hodinových denních a nočních směn
První kontakt: Své životopisy a motivační dopisy zasílejte e-mailem na poricka@citadela.cz nebo písemně na adresu Diakonie ČCE - hospic CITADELA, Žerotínova 1421, 757 01 Valašské Meziříčí (můžete donést i osobně na recepci). Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
ov.2.3.
Volné místo všeobecné sestry s osvědčením pro lokalitu Valašské Meziříčí.