Gastroland restaurants s.r.o. Cukrář/cukrářka

Cukrář/cukrářka

Odeslat

Pracovní náplň
Firma: Gastroland restaurant, s.r.o., Tř. Svobody 31, 772 00 Olomouc. Pracoviště: Lobster family restaurant, Polská 1, 779 00 Olomouc.

Požadujeme:
- praxe v oboru
- praxe v cateringu vítána
- čistý trestní rejstřík
- samostatnost, flexibilita

Nabízíme:
- práci na HPP
- práci v centru Olomouce
- nástup možný ihned
- nabízená mzda 15.000,- Kč
- příjemné pracovní prostředí
- systém zaměstnaneckých benefitů

Své strukturované životopisy zasílejte POUZE na email: asistentka@lobster-restaurant.cz.
Volné místo cukrář/cukrářka pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 23. 10. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Cukrář/cukrářka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Gastroland restaurants s.r.o.
Ulice: Polská 1201
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Hofmanová
E-mail: Jana Hofmanová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Gastroland restaurants s.r.o.