Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Cukrář/cukrářka

Pracovní místo ( Cukrář/cukrářka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Firma: Gastroland restaurant, s.r.o., Tř. Svobody 31, 772 00 Olomouc. Pracoviště: Lobster family restaurant, Polská 1, 779 00 Olomouc.

Požadujeme:
- praxe v oboru
- praxe v cateringu vítána
- čistý trestní rejstřík
- samostatnost, flexibilita

Nabízíme:
- práci na HPP
- práci v centru Olomouce
- ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Obchodní zástupce - projektový specialista - kovovýroba - Aktivní vyhledávání zákazníků a nových obchodních příležitostí - Zpracování poptávek, kalkulace cen, tvorba nabídek - Poskytování technických informací zákazníkům - Spolupráce s technology na vývoji nových produktů - Spoluposuzování ...
KOVONA SYSTEM, a.s. Český Těšín, Inzerováno dnes

Obsluha lakovací linky Hlavní pracovní náplní je obsluha lakovací linky.
KOVONA SYSTEM, a.s. Český Těšín, Inzerováno dnes

Obsluha svařovacích robotů Hlavní pracovní náplní je obsluha a údržba svařovacích robotů.
KOVONA SYSTEM, a.s. Český Těšín, Inzerováno dnes

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit