Projektant dopravních / vodohospodářských staveb

  • Bruntál

Pracovní místo ( Projektant dopravních / vodohospodářských staveb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce - Bruntál, 792 01, U stadionu 1999/9A.
Požadujeme:
- SŠ / VŠ stavební, možno i absolvent, praxe v oboru vítána
- znalost programu AutoCAD
- znalost MS OFFICE
- znalosti v oblasti navrhování dopravních/ vodohospodářských staveb
- vlastnosti jako spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, časová flexibilita, technické myšlení
- výhodou je znalost rozpočtovacího programu BUILD POWER
- výhodou řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:
- zpracování projektové dokumentace a zajištění inženýrské činnosti pro jednotlivé zakázky
- administrativní a kancelářská činnost související s pozicí, případně tvorba rozpočtů k zakázkám

Nabízíme:
- možnost profesního a osobního růstu
- perspektiva dlouhodobé spolupráce
- možnost podílet se na rozvoji společnosti
- ohodnocení odpovídající odvedené práci
Pokud Vás nabídka zaujala hlásit se můžete telefonicky na tel. čísle: 777659874 do 8:00 do 16:00 hodin nebo zašlete životopis na e-mail: info@bontevia.cz.
Z: 2.2.2016
Volné místo projektant dopravních / vodohospodářských staveb pro lokalitu Bruntál.