Všeobecná sestra na Mezioborovou JIP

  • Karviná

Pracovní místo ( Všeobecná sestra na Mezioborovou JIP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kvalifikační požadavky:
-odborná způsobilost dle zákona č. 201/2017 Sb.
-zdravotní způsobilost a bezúhonnost dle zákona č. 201/2017 Sb.
-specializační vzdělání v intenzívní péči (není podmínkou)
Nabízíme:
možnost odborného růstu,
práci ve špičkově vybavené nemocnici.
zaměstnanecké benefity,

- příspěvek na stravování

- příspěvek na životní pojištění ve výši 450,- Kč měsíčně

- 10% sleva na nákup v kantýně

- týden dovolené navíc

- vánoční balíčky nebo dárkové poukázky

- bezplatná hospitalizace na nadstandartním pokoji pro zaměstnance, pro rodinné příslušníky sleva 70%

- plná náhrada se vzděláním u nás i v zahraniční

- zajištění zvýhodněného volání u mobilního operátora a to i pro rodinné příslušníky.
Volné místo všeobecná sestra na mezioborovou jip pro lokalitu Karviná.