HUA TAI EUROPE s.r.o.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Odeslat

Pracovní náplň
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 07. 2016
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: HUA TAI EUROPE s.r.o.
Ulice: Marešova 305
Město: Brno
PSČ: 602 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Wang Huanjun
Telefon: +420 777 740 666

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HUA TAI EUROPE s.r.o.