Creme Caffe s.r.o.

barman

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Polpo by Kogo, OC Quadrio, Vladislavova 2121/21, 110 00 Praha 1
Prvotní kontakt: telefonicky - 733315091, email - info@jmconsulting.cz, osobně - JM Consulting, s.r.o., Nádražní 56/106, 150 00 Praha 5 v úřední hodiny
Po+St od 8:00 - 10:00
Zdravotní průkaz, Výpis z rejstříku trestů
Velmi dobrý zdravotní stav. Požadujeme střední všeobecné vzdělání. Vzhledem k charakteru provozu restaurace požadujeme komunikativní znalost jednoho z balkánských jazyků.
Volné místo barman pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2016
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: barman

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Praha
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Creme Caffe s.r.o.
Ulice: Vladislavova 2121
Město: Praha
PSČ: 110 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Navrátilová
E-mail: info@jmconsulting.cz
Telefon: +420 733 315 091

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Creme Caffe s.r.o.