Brigádník/ce na prodejně chovatelských potřeb

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Brigádník/ce na prodejně chovatelských potřeb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o dohodu o provedení práce !!! Místo výkonu práce: Chebská 713/16a, 353 01 Mariánské Lázně. Nástup možný ihned. Pracovní doba: dle domluvy v rámci otevírací doby PO - NE 08,00 - 20,00 hod. Výše odměny z DPP: 60,- Kč/hod až 80,- Kč/hod. Vhodné i pro absolventy. Náplň práce: aktivní oslovování zákazníků a prodej sortimentu chovatelských potřeb, odborné poradenství zákazníkům, práce na prodejně (zejména pak udržování čistoty a doplňování zboží), péče o zvířata na prodejně, čištění zvířecích ubikací, práce na pokladně. Požadujeme: proaktivní a vstřícný přístup k obsluze zákazníků, dobré vystupování a spolehlivost, zájem o chovatelství, plnoletost, nasazení a chuť do práce, chuť prohlubovat své znalosti. Nabízíme: možnost dlouhodobé brigády (dle Vašich časových možností), práce v dynamicky se rozvíjející společnosti (možnost dlouhodobé spolupráce), zajímavá zkušenost z oboru (naučíte se něco nového z oblasti prodeje i chovatelství), sleva na produkty. Kontakt pro zájemce: e-mailem.
Volné místo brigádník/ce na prodejně chovatelských potřeb pro lokalitu Mariánské Lázně.