zámečníci, vedoucí pracovní skupiny

  • Karviná

Pracovní místo ( zámečníci, vedoucí pracovní skupiny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
praxe minimálně 5let;
zkušenosti s vedením pracovního kolektivu;
samostatnost, flexibilita;
svářečské zkoušky výhodou;
znalost výkresové dokumentace;
vedení stavebního deníku;
ŘP-B;
Nabízíme:
Základní hodinová mzda je 100Kč.
Prémie
Příplatek za vedoucího skupiny
Zaměstnanecký benefit - stravenky
Osobní růst
Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: wojkowska.l@email.cz
V případě, že splňujete požadavky, budete vyrozuměni o termínu výběrového řízení.
Prosím s životopisem uveďte v e-mailu i tuto větu: Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů firmou Jarolím Meloš-MOV s.r.o.
Bez této náležitosti, Vás nebudeme moci zařadit do naší databáze.
Volné místo zámečníci, vedoucí pracovní skupiny pro lokalitu Karviná.