Miroslav Soldán

BAGRISTA NA PÁSOVÝ MINIBAGR

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup ihned. Požadavky: profesní průkaz výhodou, ŘP sk. C. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Soldán, tel.: 606 905 935. PD: Po-Pá 7:00-15:30 hod. Možnost svozu k místu výkonu práce.
Volné místo bagrista na pásový minibagr pro lokalitu Drahany.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: BAGRISTA NA PÁSOVÝ MINIBAGR

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Miroslav Soldán
Ulice: 27
Město: Drahany
PSČ: 798 61

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Miroslav Soldán
Telefon: +420 606 905 935

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Miroslav Soldán