Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

BAGRISTA NA PÁSOVÝ MINIBAGR

Pracovní místo ( BAGRISTA NA PÁSOVÝ MINIBAGR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nástup ihned. Požadavky: profesní průkaz výhodou, ŘP sk. C. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Soldán, tel.: 606 905 935. PD: Po-Pá 7:00-15:30 hod. Možnost svozu k místu výkonu práce.
Volné místo bagrista na pásový minibagr pro lokalitu Drahany.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

Bagrista - strojník místo výkonu práce : Město Albrechtice strojnický průkaz na bagr + profesní průkaz řidiče, hlásit se na tel. č. 603 162 824 / Po - Pá vždy od 6.30 do 15.30 hodin /. Z : 18.4.2018 Volné místo bagrista - strojník pro lokalitu Město Albrechtice.
Christos Liolios Město Albrechtice, Inzerováno déle jak týden

Bagrista místo výkonu práce : Moravskoslezský kraj Jedná se o otočný minibagr váhy 4 tuny Zkušenost v této profesi nutná. Možnost prodloužení na dobu neurčitou. Hlásit se na e - mail thelienek@seznam.cz nebo na telefon 722 912 595 /8,00 - 17,00/ Z : ...
Tomáš Helienek Holčovice, Inzerováno déle jak týden

bagrista pracoviště Kroměříž - dle zakázek - vyučení, praxe v oboru bagrista min. 1 rok, ŘP B+C podmínkou, platný strojnický průkaz, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost - doba určitá 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned - kontakt telefonicky ...
VAVRUŠA s.r.o. Kroměříž, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit