KM konsult s.r.o.

Obsluha kovacích lisů a bucharů - Strojírenský dělník kovárny

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště Hošťálková
- Náplň práce: obsluha kovacích lisů a bucharů
- Požadujeme: vyučení, manuální zručnost, samostatnost, odpovědnost, práce fyzicky náročná
- Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Kontakt: přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontakt na tel. +420777776355 p. Večerka 8:00-16:00 hod. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup.
Volné místo obsluha kovacích lisů a bucharů - strojírenský dělník kovárny pro lokalitu Hošťálková.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obsluha kovacích lisů a bucharů - Strojírenský dělník kovárny

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Průmysl
Pozici nabízí: KM konsult s.r.o.
Město: Hošťálková
PSČ: 756 22

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Zdeněk Večerka
E-mail: Ing. Zdeněk Večerka
Telefon: +420 777 776 355

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KM konsult s.r.o.