Dělník výroby (Automotive - plasty)

  • Jiřice

Pracovní místo ( Dělník výroby (Automotive - plasty) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: obsluha vstřikovací, montážní linky, kontrola a balení plastových výrobků, dodržování stanovených pracovních postupů, Provoz dvousměnný i třísměnný.

Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, flexibilitu, schopnost týmové práce, ochotu pracovat v 3 směnném provozu, nástup možný ihned.

Nabízíme: čisté pracovní prostředí, zajímevé finanční ohodnocení a další zaměstnanecké výhody, stravenky, příplatky za noční směnu 15 %, placené volno navíc.

Místo výkonu práce:
HOEKO - Automotive s.r.o.
Jiřice č.p. 251
396 01 Humpolec
Volné místo dělník výroby (automotive - plasty) pro lokalitu Jiřice.