Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

POJIŠŤOVACÍ PORADCE/PORADKYNĚ - JIČÍN

Pracovní místo ( POJIŠŤOVACÍ PORADCE/PORADKYNĚ - JIČÍN ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POJIŠŤOVACÍ PORADCE/PORADKYNĚ - JIČÍN - pracoviště Jičín, okr. Jičín.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: eva.horakovaatceskapojistovna.cz, bližší informace na tel.: 605 980 738 pí Horáková.
Požadujeme min. vyučení s maturitou, trestní bezúhonnost.
Nabízíme zázemí silné společnosti, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

OPERÁTOR VE VÝROBĚ , 1 směna! Hledáte práci nebo chcete změnu? My zase hledáme operátory do výroby! A pracujeme jen na 1 směnu!!
Grafton Recruitment s.r.o. Lovosice, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Pečovatelka/chůva o děti v dětské skupině CHŮVA/PEČOVATELKA Forma práce: HPP, DPČ, DPP, práce je vhodná i pro osoby v důchodovém věku, na rodičovské dovolené (s umístěním vlastního dítěte do našeho zařízení), absolventy/absolventky škol, Místo výkonu práce: Trutnov, Polská č.p. 367 Náplň ...
PCstorm s.r.o. Trutnov, Inzerováno před 4 dny

VÝSTUPNÍ KONTROLA Výstupní kontrola funkčnosti tepelných čerpadel - chladící okruh, elektro instalace, řídící software. Požadujeme smysl pro pořádek a spolehlivost. Standardní pracovní doba 6 - 14:30 hod. Stravenky, nově zrekonstruované sociální zázemí, měsíční ...
Master Therm tepelná čerpadla s.r.o. Jablonec nad Jizerou, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit