BANKOVNÍ PORADCE/PORADKYNĚ

  • Liberec

Pracovní místo ( BANKOVNÍ PORADCE/PORADKYNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do nové pobočky Partners market v centru Liberce vybíráme 2 nové kolegy/kolegyně na pozici Bankovní poradce/poradkyně.
Partners markety jsou nově vznikající kamenné pobočky (převážně se zaměstnanci) po celé ČR, poskytující objektivní informace a nezávislé poradenství z oblasti financí naprosto jedinečným způsobem. Férový přístup, spolehlivé rady, komplexní řešení napříč 60-ti finančními institucemi a navíc Bankovní služby UniCredit Bank! Přátelská atmosféra je u nás samozřejmostí. Chceme neustále rozšiřovat naše služby, proto nyní vybíráme 2 nové kolegy/kolegyně na pozici Bankovní poradce/poradkyně.
Hledáme právě Vás?
- Jste komunikativní a vstřícný/á?
- Jste zodpovědný/á a samostatný/á?
- Baví Vás práce a chcete se dále vzdělávat a rozvíjet?
- Těší Vás pomáhat lidem?
- Máte min. středoškolské vzdělání?
Poznáváte se? Pokud ANO, máme pro Vás příležitost.
Co Vám nabízíme?
- Práci na plný úvazek
- Stálý příjem + bonusy
- Širokou řadu benefitů
- Osobní a osobnostní růst
- Zázemí velké a úspěšné společnosti
- Stálé vzdělávání v oboru bankovnictví a finančnictví
- Příjemné prostředí nových kanceláří a přátelský kolektiv
- A také skvělý pocit z dobře odvedené práce.
Zkušenosti z oboru jsou výhodou, ale nejsou pro nás to nejdůležitější. Pozice je vhodná i pro absolventy vyšších odborných či vysokých škol.
Chcete-li využít příležitosti a být úspěšní v perspektivním oboru, pošlete svůj životopis na jan.pummer@partners.cz. Ozveme se Vám. Po telefonickém hovoru je možné domluvit se na osobním pohovoru.
Volné místo bankovní poradce/poradkyně pro lokalitu Liberec.