Realitní makléři

  • Brno

Pracovní místo ( Realitní makléři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

DOTAČNÍ POZICE
První kontakt:
telefonicky, e-mailem nebo osobně Brno,Úvoz 24 - po předchozí telefonické dohodě

Požadavky:
min. středoškolské vzdělání, znalost práce na PC, ŘP sk.B výhodou, znalost cizího jazyka výhodou,
Náplň práce:
vyhledávání vhodných nemovitostí ke koupi či pronájmu, nafocení a prezentace nemovitosti na internetu, ocenění nemovitosti, organizování prohlídek, komunikace s právníky, zastupování klientů na úřadech, vedení databáze klientů, vyhledávání investičních nemovitostí
pracovní doba pohyblivá dle sjednaných schůzek s klienty, pravidelný kontakt s pracovníky kanceláře, možnost práce z domova na vlastní technice
Nabízíme:
možnost výhodného tarifu na telefonu, možnost využívat služební automobil, možnost služebního telefonu, využití technického vybavení kanceláře, reprezentativní zázemí pro jednání s klienty, administrativní podpora, podpora manažera kanceláře při zapracování, propracovaný systém zaškolení
Volné místo realitní makléři pro lokalitu Brno.