STROJNÍK/-ICE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( STROJNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: strojník/-ice, řidič/-ka stroje pro pokládku vodorovného dopravního značení typ Hofman, zkušenosti - min. 2 roky, řidičský průkaz B, C, E
- Požadujeme: odborné vzdělání, řidičský průkaz skupiny B, C, E - aktivní řidič, samostatný aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce, znalost problematiky dopravního značení, bezúhonnost, znalost norem týkajících se dopravního značení - např. TP 65, TP 66, TP 133 a jiné
- Nabízíme: služební telefon, v případě potřeby zajištění ubytování
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- Životopis s uvedením pozice posílejte na email info@silverton.cz. Výběrové řízení - v první fázi budou přijímány životopisy, v druhé fázi budou vybraní uchazeči pozváni na osobní pohovor.
Volné místo strojník/-ice pro lokalitu Hradec Králové.