Provozní dělník v tiskárně

  • Loděnice

Pracovní místo ( Provozní dělník v tiskárně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o práci v tiskárně. Vyučení výhodou - není však podmínkou.
Požadujeme: pracovitost.
Provoz je nepřetržitý ve 12 hodinových směnách - denní, noční (systém krátký - dlouhý týden)¨.
Zajistíme odbornou adaptaci a zaškolení i zaměstnanců bez kvalifikace.
Výdělková úroveň: během zkušební doby cca 20000,- Kč (základ + příplatky), po zapracování i výkonnostní odměny nebo úkolová mzda (průměrná mzda cca 24000,- Kč hrubého / měs.)
Nabízíme.:
dotované závodní stravování (cena oběda je 30,- Kč) a výplatu ročních odměn.
Dopravu z Kladna do Loděnice a zpět - ZDARMA.
Volné místo provozní dělník v tiskárně pro lokalitu Loděnice.