Broker Consulting, a.s. Finanční poradce

Finanční poradce

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: vzdělání SŠ s maturitou, komunikativnost, kreativita, znalost práce na PC
Popis práce: administrativní práce, komunikace s bankami a pojišťovnami, nejedná se o podomní prodej
Kontakt: Mgr. Bc. Eva Křížová, DiS., tel.: 778 010 333, v případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: eva.krizova@bcas.cz
Volné místo finanční poradce pro lokalitu Vyškov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Finanční poradce

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Personalistika, lidské zdroje
Pozici nabízí: Broker Consulting, a.s.
Ulice: Dobrovského 409
Město: Vyškov
PSČ: 682 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Bc. Eva Křížová
E-mail: Mgr. Bc. Eva Křížová
Telefon: +420 778 010 333

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Broker Consulting, a.s.