GJW Praha spol. s r.o. Strojvedoucí M trakce celostátní a regionální dráhy

Strojvedoucí M trakce celostátní a regionální dráhy

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce - stavby prováděné společností na území ČR a v zahraničí
Požadavky: licence strijvedoucího, opis doplnkového osvědčení, zdravotní a psychologické způsobilosti, prace i v zimním období, 25 dní dovolené , 13tý plat, možnost proškolení a potřebného dovzdělání
Volné místo strojvedoucí m trakce celostátní a regionální dráhy pro lokalitu Praha.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Strojvedoucí M trakce celostátní a regionální dráhy

Minimální požadavky vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Lokalita: Praha
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: GJW Praha spol. s r.o.
Ulice: Mezitraťová 137
Město: Praha
PSČ: 198 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Adam Beránek
E-mail: Adam Beránek
Telefon: +420 607 577 126

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GJW Praha spol. s r.o.