TC-HK spol. s.r.o.

Automechanik nákladních a přípojných vozidel

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt e-mailem slapetova@ttvtransport.cz.
- SOU v oboru
- zkušenosti a praxe v oboru
- ŘP sk. B
- trestní bezúhonnost
- manuální zručnost, komunikativnost, časová flexibilita, samostatnost
- možnost seberealizace, profesní růst, jistota a zázemí stabilní české společnosti
- odborná pomoc a pravidelná odborná školení, práce v malém kolektivu
- motivační platové ohodnocení, firemní akce, příspěvek na stravování (vlastní stravovací zařízení).
Volné místo automechanik nákladních a přípojných vozidel pro lokalitu Kostelec nad Orlicí.

Požadavky
Práce s PC, Zkoušky svařování, Řidičský průkaz, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanik nákladních a přípojných vozidel

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: TC-HK spol. s.r.o.
Ulice: Za Nádražím 1561
Město: Kostelec nad Orlicí
PSČ: 517 41

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Chadima
E-mail: slapetova@ttvtransport.cz
Telefon: +420 602 564 903

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TC-HK spol. s.r.o.