Základní škola, Kunčice nad Labem, okres Trutnov

Vychovatelka + učitelka

Odeslat

Pracovní náplň
VYCHOVATELKA ŠD + UČITEL - KA I. STUPNĚ ZŠ. V případě zájmu poslat zprávu na e-mail: zskuncicenl@seznam.cz, tel. 723798649. Sháníme vychovatelku s částečným úvazkem učitelky ZŠ. Vzdělání vysokoškolské, případně střední pedagogické.
Volné místo vychovatelka + učitelka pro lokalitu Kunčice nad Labem.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vychovatelka + učitelka

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Základní škola, Kunčice nad Labem, okres Trutnov
Ulice: 73
Město: Kunčice nad Labem
PSČ: 543 61

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Miloslava Bučinová
Telefon: +420 499 431 177

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Základní škola, Kunčice nad Labem, okres Trutnov