Učitel - ka + vychovatel - ka

Pracovní místo ( Učitel - ka + vychovatel - ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
UČITEL - KA I. stupně ZŠ s částečným úvazkem ve ŠD - VŠ , jedná se o 2 smlouvy na zkrácený úvazek, mzdu upřesní paní ředitelka při osobním jednání
Volné místo učitel - ka + vychovatel - ka pro lokalitu Kunčice nad Labem.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Školní asistent ŠKOLNÍ ASISTENT Nutná kvalifikace školního asistenta - Mít příslušné vzdělání (SPgŠ, VOŠ …-učitelka MŠ) nebo absolvování kurzu pro asistenty pedagoga nebo školní asistenty Kontaktujte zaměstnavatekle e-mailem nebo osobně po telefonické ...
Mateřská škola LANŽOV Lanžov, Inzerováno před 2 dny

UČITEL/KA I.stupně Kontaktovat nás můžete e.mailem, osobně nebo telefonicky. Volné místo učitel/ka i.stupně pro lokalitu Nymburk.
Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Komenského 589 - příspěvková organizace Nymburk, Inzerováno před 2 dny

UČITEL/-KA SŠ UČITEL/-KA SŠ - PP na dobu určitou, nástup možný ihned, částečný úvazek, 12 hodin přímé práce, t. j. 57 % úvazku = 22,8 hodin ze 40 hodin. - Požadujeme: aprobace český jazyk a literatura, VŠ pedagogická + speciální pedagogika - Nabízíme: příspěvek ...
Vyšší odborná škola, Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549 Hradec Králové, Inzerováno před 2 dny