Učitel - ka + vychovatel - ka

Pracovní místo ( Učitel - ka + vychovatel - ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
UČITEL - KA I. stupně ZŠ s částečným úvazkem ve ŠD - VŠ , jedná se o 2 smlouvy na zkrácený úvazek, mzdu upřesní paní ředitelka při osobním jednání
Volné místo učitel - ka + vychovatel - ka pro lokalitu Kunčice nad Labem.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

UČITEL odborného výcviku strojírenských oborů pro číslicově řízené obráběcí stro Výuka pomocí simulátoru, gravírovací stroj, 3D tiskárna. Požadavky: vzdělání podle zákona 563/2004 Sb. - min. vyučení + kurz pedagogiky (lze doplnit po nástupu). Životopisy zasílat e-mailem. Volné místo učitel odborného výcviku strojírenských oborů ...
Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec II, Truhlářská 360/3, příspěvková organizace Liberec, Inzerováno před 2 dny

UČITEL odborného výcviku pro obor vzdělání autotronik Požadujeme: - vzdělání dle zákona o pedagogických pracovnících (z. č. 563/2004 Sb, ve znění pozdějších předpisů) - minimálně vyučen v elektrotechnickém směru - bezúhonnost Nástup dle dohody. Platové zařazení v 11. platové třídě. Životopisy zasílat ...

Učitel/-ka na 2. stupni ZŠ (TV, PČ, Z) Kontakt zasláním strukturovaného životopisu (profesní portfolio výhodou) na e-mail reditel@zsdobruska.cz. Součástí výběrového řízení bude pohovor ve škole. - předpoklady pro výkon funkce pedagogického pracovníka podle § 3 zákona č. 563/2004 Sb. - ...
Základní škola Františka Kupky, Dobruška, Františka Kupky 350, okres Rychnov nad Kněžnou, Dobruška, Inzerováno před 3 dny