ASFALTÉR/VALCÍŘ

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( ASFALTÉR/VALCÍŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: V případě zájmu nejprve volejte na tel. 731 601 422. Poté zašlete strukturovaný životopis na e-mail: ladislav.keller@eurovia.cz .
Po domluvě bude sjednána osobní schůzka.
ASFALTÉR / VALCÍŘ
pro stavby v působnosti závodu Karlovy Vary

Požadavky:
- minimálně výuční list
- řidičský průkaz minimálně sk. B
- strojnický průkaz podmínkou
- praxe v oboru podmínkou
- fyzická zdatnost, manuální zručnost
- odolnost vůči stresu, zdravý selský rozum
- trestní bezúhonnost
- časová flexibilita

Nabízíme:
- nástup možný od 15.3. 2017
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- mzdu v rozpětí od 25.000 Kč do 35.000 Kč měsíčně dle dosažené praxe a vzdělání
-firemní benefity (příspěvek na penzijní spoření po 2 letech zaměstnání, stravenky a další)
Pracovní doba:
Nerovnoměrně rozvržená:
2.1.17 - 19.2.17 (6 hodin)
20.2.17 - 26.3.17 (7 hodin)
27.3.17 - 2.7.17 (8 hodin)
3.7.17 - 29.10.17 (9 hodin)
30.10.17 - 23.11.17 (8 hodin)
24.11.17 - 31.12.17 (7 hodin)

- firemní benefity (příspěvek na penzijní spoření po 2 letech zaměstnání, stravenky a další)
Volné místo asfaltér/valcíř pro lokalitu Karlovy Vary.