Samostatný provozní technik - Kutná Hora

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Samostatný provozní technik - Kutná Hora ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt.

Náplň práce:
• Celková správa a údržba nemovitosti
• Zajištění prací spojených s elektroinstalací
• Práce ve výškách

Požadavky:
• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost
• Znalost AJ výhodou
• Řidičské oprávnění sk. B
• Platné osvědčení Vyhl. 50/78Sb., minimálně §6

Nabízíme:
• Nadstandardní finanční ohodnocení
• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Možnost profesního i platového růstu
• Bohatý motivační program

Pokud budete mít zájem o námi nabízenou pozici, volejte na naši bezplatnou linku 800 111 112 nebo pište na e-mail prace@m2c.eu (do předmětu uveďte název pozice včetně lokality).
Volné místo samostatný provozní technik - kutná hora pro lokalitu Kutná Hora.