Pojišťovací poradce

Pracovní místo ( Pojišťovací poradce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
poradenství v oblasti pojištění osob, majetku, podnikatelů a autopojištění, praxe v pojišťovnictví podmínkou, pož.: ÚSO s maturitou, znal. práce na PC, čistý RT
Volné místo pojišťovací poradce pro lokalitu Tábor.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

OBCHODNÍ PORADCE PO TELEFONU Požadujeme: zkušenosti s prodejem, komunikativnost, znalost českého jazyka slovem i písmem, samostatná práce s PC, soutěživost, cílevědomost, nadšení pro týmovou práci. Nabízíme: zázemí stabilního zaměstnavatele, zajímavé platové ohodnocení podle ...
Český Internet s.r.o. České Budějovice, Inzerováno včera

řidič MKD Celková měsíční mzda - zákl. + diety od 34.000,-Kč čistého. Člověk časově flexibilní, samostatný a spolehlivý s prokazatelnou praxí + chutí pracovat , se smyslem pro pořádek a čistotu POŽADAVKY: ŘP C + E, profesní průkaz, karta do tachografu. ...
VH TRANSPORT s.r.o. Strakonice, Inzerováno před 2 dny

Řidiči MKD Pozice: řidiči MKD Celková měsíční mzda - zákl. + diety od 34.000,- Kč čistého. Požadavky - člověk časově flexibilní, samostatný a spolehlivý s prokazatelnou praxí + chutí pracovat , se smyslem pro pořádek a čistotu, Ř.P. sk. C + E, profesní ...
VH TRANSPORT s.r.o. Příbram, Inzerováno před 2 dny