ŠUDOMA s.r.o.

AUTOMECHANIK/AUTOTRONIK

Odeslat

Pracovní náplň
Praxe v oboru výhodou.
Pracovní doba 7,00 - 16,30 hod.
Požadavky:
- řidičské oprávnění skupiny B
- samostatnost, zodpovědnost
- odolnost vůči stresu
Kontaktní osoba: Jan Šudoma - jednatel, tel. 568 840 890, e-mail: sudoma@sudoma.cz
Upřednostňujeme první kontakt e-mailem.
Volné místo automechanik/autotronik pro lokalitu Kožichovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: AUTOMECHANIK/AUTOTRONIK

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: ŠUDOMA s.r.o.
Ulice: Žďárského 197
Město: Kožichovice
PSČ: 674 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan Šudoma
E-mail: Jan Šudoma
Telefon: +420 568 840 890

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ŠUDOMA s.r.o.