GRAFICKÝ VÝTVARNÍK/NÁVRHÁŘ

  • Brno

Pracovní místo ( GRAFICKÝ VÝTVARNÍK/NÁVRHÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POPIS PRÁCE:Navrhování a implementace návrhů uživatelského rozhraní pro aplikace (jako jsou nabídky, průhledové displeje, atd.), vytváření grafických a animačních řešení pro návrhy UI, které budou ve vysoce konkurenčním prostředí současných her a aplikací vynikat, blízká spolupráce s návrháři hry, marketingovým oddělením a oddělením zajištění kvality za účelem splnění konkrétních požadavků UX.
POŽADAVKY: Výborná znalost grafických aplikací jako jsou Adobe Photoshop, Illustrator atd., dobrý cit pro barvy, detaily a kompozici, schopnost rychle navrhnout a iterovat různá rozvržení, schopnost navrhování s primárním ohledem na hráče/uživatele, zkušenosti s mobilními platformami, hrami a herními editory (základní skriptování, znalost herní terminologie), silné a aktivní dovednosti k řešení problémů a potíží, schopnost rychle vytvořit nápady v agilním vývojovém prostředí, schopnost práce v týmu je nezbytná, protože pozice bude zahrnovat práci v malém, energickém týmu výtvarníků, návrhářů programátorů a vedoucích pracovníků, výhodou jsou obecné výtvarné schopnosti v digitálních i tradičních formátech kresby/malby, zkušenosti s 3D aplikacemi(modelování a vykreslování), základy animace(animace komponentů nabídky atp.)
Volné místo grafický výtvarník/návrhář pro lokalitu Brno.