Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace zástupce primáře dětského oddělení

zástupce primáře dětského oddělení

Odeslat

Pracovní náplň

Volné místo pro zástupce primáře dětského oddělení lokalitu Havlíčkův Brod.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: zástupce primáře dětského oddělení

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace
Ulice: Husova 2624
Město: Havlíčkův Brod
PSČ: 580 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Jana Egartová
E-mail: Bc. Jana Egartová
Telefon: +420 569 472 122

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace