Projektový vedoucí ČR / Německo

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Projektový vedoucí ČR / Německo ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*Společnost NEA engineering s.r.o. je součástí mezinárodně působící a nezávislé skupiny společností NEA Engineering GmbH se sídlem v Německu a pobočkou v České Republice.Našim zákazníkům nabízíme zastupované firmy jako spolehlivé partnery s rozsáhlými kapacitami a kompetencemi v oblasti techniky, elektrotechniky, softwaru, hardwaru, kvality, projektového řízení atd. jak v prostředí OEM, tak v prostředí dodavatelů 1. a 2. úrovně (1st a 2nd tier).Pro uchazeče jsou připraveny zajímavé činnosti s neobyčejnými kariérními perspektivami v mezinárodních a interdisciplinárních týmech, zabývajících se obory jako je technika vozidel, letadel, přepravy, domácích spotřebičů a zdravotnická technika.
Vaše výhody:
- Nejlepší perspektivy pro Váš další profesní rozvoj
- Osobní přístup
- Zajímavé úkoly v technologicky náročném prostředí vývoje
- Plat výrazně převyšující konkurenci díky štíhlému řízení a ploché hierarchii
- Firemní akce
- Dovolená navíc
Hledáme spolupracovníka na pozici:
Projektový vedoucí - Německo
Pracovní náplň:
- Hlavní kontaktní osoba pro zákazníky a interní odborníky
- Plánování a realizace projektů
- Koordinace a řízení vývojových projektů zákazníka
- Vedení projektových týmů
- Komunikace s vývojovými partnery a dodavateli
- Zodpovědnost za úkoly ve vývojovém procesu
- Vyhotovení projektových plánů a nastavení milníků
Váš profil:
- Ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oblasti strojírenství, dopravní techniky nebo podobného zaměření, které odpovídá požadavkům na tuto pozici
- Zkušenosti v oblasti automotive
- Zkušenosti se zpracováním projektů a jejich ve