Výrobní mistr

  • Dvorce

Pracovní místo ( Výrobní mistr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce - Dvorce.
Zkušenost s organizováním a kontrolováním práce, zaučování zaměstnanců a jejich přezkušováním, technické cítění, čtení technické dokumentace, řešení problémů a manuální zručnost.
mzda: 15.000,- Kč + bonus - O - 5.180,- Kč až 17.000,- Kč + bonus O - 5.300,- Kč.
Zaměstnanecké výhody příspěvek na stravné, příspěvek na dovolenou, jazykové vzdělávání, dovolená nad zákoník práce.
Hlásit se nejdříve telefonicky na číslech: 554 773 420 nebo 554 773 421 a domluvit si schůzku nebo se můžete přihlásit e-mailem. !!!
Z: 5.1.2016 A : 31.3.2016
Volné místo výrobní mistr pro lokalitu Dvorce.