Lucie Žáčková

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Odeslat

Pracovní náplň
POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ - místo výkonu: Beroun. Upřesňující informace: nástup možný ihned, racovní doba 12 hod. denní směny v režimu krátký/dlouhý týden. Nutný zdravotní průkaz, zaměstnanecké výhody: zaměstnanci je poskytnuta strava zdarma + možnost získání výkonnostního bonusu, kontakt přes tel. (Po-Pá: 8.00-15.00)
Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Beroun.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla, Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Lucie Žáčková
Ulice: Plzeňská 35
Město: Beroun
PSČ: 266 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: David Žáček
E-mail: David Žáček
Telefon: +420 602 158 140

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Lucie Žáčková