pracovník/ce bezpečnostní služby

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( pracovník/ce bezpečnostní služby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce Jindřichův Hradec.
Na pracovní smlouvu příp. na DPP; plný příp. zkrácený úvazek; pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný nebo dvousměnný provoz.
Náplň práce:
- ostraha objektů (administrativní budovy, vstupní recepce, logistické areály).
Požadujeme:
- čistý trestní rejstřík; zdravotní způsobilost.
Nabízíme:
- mzda až 18000,- Kč/měsíc; náborový příspěvek 1000,- Kč; možnost nastavení směn dle dohody; zdarma poskytnutá služební iniforma; zajištění profesní certifikace; profesní růst; odměna 1000,- Kč za doporučení známého k nástupu do naší společnosti; zázemí stabilní společnosti.
NECHODIT NA UVEDENOU ADRESU - POUZE TELEFONICKÝ KONTAKT, popř. zaslat životopis na e-mail: dis.sro@seznam.cz
Volné místo pracovník/ce bezpečnostní služby pro lokalitu Jindřichův Hradec.