Dozorce-kyňě hlídaného objektu

Pracovní místo ( Dozorce-kyňě hlídaného objektu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: ulice Na Škrobech,Jinočany,Praha-západ
autobus ze ZLIČÍNA č.310
autobus z RADOTÍNA č.309
vlak Praha-Smíchov zastávka Jinočany NÁDRAŽÍ kazdých 30 min...15 min jizda..pěšky ze zastávky 370 metrů na místo výkonu práce.cca 5 min volná chůze
Kontakt: Martin Hrb tel.775 859 595;email martin.hrb@subday.cz
Alexej Jadevič 775 887 403
email : alexej.jadevic@kd-real.cz

PŘIJMEME I INVALIDNÍ OZP PRACOVNÍKY
Náborový příspěvek !!!
Velmi zajimavá finanční odměna v poměru odvedená práce/plat !!!!
Velmi zajimavá hodinová mzda versus odvedená práce !!!!
Pravidelné vyplácení mzdy !!!!!
Řádná pracovní smlouva !!!!
Možnost dlouhodobé spolupráce !!!

Náplň práce:

• Zodpovědná.ale nenáročná prace
• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Komunikace s návštěvníkem – poskytování potřebných informací a služeb
• Udržování čistoty a vybavení střeženého objektu
• Obsluha brány vjezdu a výjezdu vozidel
• Jednoduchá administrativa
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace

Očekáváme:
- spolehlivé, odpovědné a slušné jednání
- chuť pracovat
- výpis z rejstříku trestů

Přesné umistění mista vykonu prace naleznete v odkazu URL adresa pro další informace